" />

Chcete být letos na pláži in? V tom případě nezapomeňte na tyhle nové trendy plavky!

Sponzorovaný odkaz

Vždycky jste se snažili svojí přítelkyni naznačit, že je sice všechno ok, v pohodě, v chillu, ale bylo by přece jenom lepší, kdyby si hodila pytel přes hlavu? Už se s tím naštěstí nemusíte zatěžovat. Právě teď k nám z Číny míří nový trendy hadřík, který všechny tyto nepříjemnosti jednou provždy a s určitou dávkou elegance vyřeší za vás.

Tomuto zázraku se odborně říká facekiny, což má být nejspíš vtipné spojení slova bikini a face. Prostě bikiny pro obličej. Jenže zatímco bikini jsou symbolem přitažlivosti, facekiny jsou spíše… no nevím, posuďte sami.

Čína vždycky byla, je a troufám si tvrdit, že i bude, v očích Evropana v určitých ohledech navždy nepochopena. Samotní Číňané tento děsivý hadřík obhajují tím, že ochraňuje před škodlivým UV zářením. No co na to říct, podobný problém jsme v minulosti již také řešili a přišli jsme s vlastním řešením. Říká se mu slunečník.

Tak vám tedy nevím, zda to byl s tím pytlem opravdu dobrý nápad. A co vy? Jste připravení potkávat u rybníka něco takového?

1/1