" />

12 krásných fotek luxusních apartmánů v zaniklém lomu. Je libo trochu romantiky?

Sponzorovaný odkaz

Není zrovna časté, aby si někdo pořídil ubytování pro turisty v místě bývalého lomu. Avšak, i tato představa už je reálná a majitelé ji vybudovali přesně za tímto záměrem. Sice po většinu roku žijí v Rakousku, ale na léto vždy odjíždějí sem. Apartmány najdeme na ostrově Vinalhaven u pobřeží Main v USA nedaleko již zaniklého žulového lomu.

Jedná se o celkem tři dřevěné domky (zatím), které nechali postavit pro své návštěvy a své přátele. Domky jsou mezi sebou propojené venkovními terasami. Všechny jsou samozřejmě vyzdviženy nad úroveň terénu, aby nijak nenarušili krajinu.

Zařízení jednotlivých domů je také velice originální. V největším domě můžeme naleznout kuchyň a jídelnu, zatímco zbylé dva menší domky slouží jako ložnice pro přespání a najdeme v nich rovněž i koupelny.

Interiér a design je čistý, elegantní, jednoduchý a minimalistický. Nic netluče do očí a vy máte skoro až pocit, jakoby domky do lomu odjakživa patřily. Převládá dřevo a neutrální odstíny. Všechno je zde doslova dech beroucí a týden strávený na tomto skvostném místě může být skvělou oázou pro tělo i duši. Přijde Vám takováhle nezvyklá dovolená jako učiněný sen? Přesvědčte se sami.

zdroj: dezeen.com

1/1