" />

jak to celé začalo?

Sponzorovaný odkaz

Příběh Brap Coffee se začal psát už téměř před dvěma roky. Tehdy jsem se poprvé seznámil s opravdovou, výbornou a hlavně poctivou kávou. Bylo tomu v jedné zapomenuté vesničce u Milána. Byl jsem sám, unavený a k tomu všemu téměř bez peněz. V kapse jsem našel pár posledních mincí, které stačily tak akorát na autobus a něco k snědku. Plán byl jasný, tuhle situaci jsem moc dobře znal. Nebylo to poprvý, co mi došly prachy.

Sednu si někam do tepla, vyndám počítač a budu pracovat, řekl jsem si. Ach, kdyby se všechny problémy daly řešit tak snadno jako peníze.

Ten den zrovna pršelo, vlastně celý týden a já nemohl nic. Trochu mi to hrálo do karet, alespoň jsem mohl v klidu pracovat.

Den co den jsem sedával v takové zapomenuté kavárničce jedné starší dámy hned vedle mýho hotelu. Hotel byl levnej a nechali mě tam spát na dluh. Peníze dorazí až za měsíc a cizinci tu nikdo moc půjčovat nechce, ještě když krom češtiny umím jen pár slovíček anglicky a rusky nadávat.

Ale zpátky k tý kavárně. Už je ti asi jasný proč o tomhle všem píšu, ta stará dáma z kavárny hned vedle hotelu za to všechno může, ta mě do celého kavárenství zasvětila, probudila touhu kávu poznávat a i milovat, otevřela mi zcela novej svět, kterej už nikdy neopustím. Tak to celé začalo.

 

1/1